HAKKIMIZDA

Arte Danışmanlık 2016 yılında; insan kaynakları, eğitim ve yönetim danışmanlığı konularında çözüm ortağınız olmak üzere yola çıkan, alanında uzman ve yıllarca kurumsal alanda çalışmış, işine tutkuyla bağlı profesyonel bir kadro tarafından kurulmuştur. 

Sektöründe ve konusunda uzman kadrosu ile; kurumunuzdaki tüm pozisyonlar için seçme ve yerleştirme, toplu işe alım, üst düzey ve orta düzey yönetici yerleştirme, esnek iş gücü çözümleri, bireysel ve kurumsal eğitimler, arama konferansı,  misyon/vizyon/strateji geliştirme, kurumsal hedef oluşturma ve hedefe adım adım ulaşma, organizasyonel yapılanma ve organizasyon gelişim, organizasyonel değişim, yeniden yapılanma, değişim yönetimi, inovasyon takımı, uygulamalı zaman yönetimi, kurumsal gelişim, süreç akış ve analizleri, birseysel ve kurumsal kariyer danışmanlığı, mentorluk ve koçluk, kurumsal kimlik ve kültür çalışmaları, çalışan memnuniyeti analizi, müşteri memnuniyeti analizi, gizli müşteri analizi, indoor ve outdoor etkinlikler ve motivasyonel faaliyetler başta olmak üzere insan kaynakları, yönetim ve eğitim danışmanlığı alanlarında çalışmaktadır.


Arte İnsan Kaynakları Özel İstihdam Bürosu Yönetim Eğitim Danışmanlık ve Hizmetleri Anonim Şirketi Türkiye İş Kurumunun 18/01/2017 tarih ve 902 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayandan ücret alınması yasaktır.


Arte İnsan Kaynakları Özel İstihdam Bürosu Yönetim Eğitim Danışmanlık ve Hizmetleri Anonim Şirketi Türk Standartları Enstitüsü tarafından TS 13573 derecelendirmesi ve 07-HYB-1989 Belge Numarası ile TSE-HYB Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip bir kuruluştur.


MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımızın bireysel ve kurumsal gelişimine fayda sağlayan; akılcı, yapıcı, kalıcı, yaratıcı, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunan bir danışmanlık kurumu olmak.


VİZYONUMUZ

Yurtiçi ve yurtdışındaki danışanlarımızın ve paydaşlarımızın tercih ettiği, güvenilir kurum olmak.


DEĞERLERİMİZ

- İyi bir dinleyici olmak