Antalya Bakıcılık Hizmetleri
Antalya Bakıcılık Hizmetleri
Arte Danışmanlık olarak Antalya'da bakıcılık alanında sizlere hizmet vermekte ve yaşlı, hasta, çocuk ve bebek bakıcılığı konularında en iyi desteği almanızı sağlamaktayız.

Yoğun programınız veya iş hayatınızdan dolayı tek başınıza tüm ihtiyaçlarına yetişemediğiniz sevdikleriniz bizlere emanet. Antalya'da bakıcı arıyorum diyorsanız, yaşlı, hasta, çocuk ve bebeklerinizin tüm bakım ihtiyaçlarında alanında uzman profesyonel bakıcılarımızdan faydalanarak gündüzlü veya yatılı seçeneklerimizle yanınızdayız.

Sizler normal günlük işlerinize devam ederken sevdiklerinizin rahat bir şekilde emin ellerde olduğunu bilerek ve gözünüz arkada kalmadan hayatınıza devam edebileceksiniz.


Profesyonel bakım sayesinde hem yükünüz hafifleyecek hem de sevdiklerinize daha iyi bakıldığını bilmek içinizin rahat olm
asını sağlayacak.

Yetkinlik ve uzmanlık alanlarına göre portföyümüzde yer alan deneyimli bakıcılarımızla, sizlere Antalya’daki bakıcı danışmanlığı konusunda güvenilir hizmet veren uzman kadromuz tüm hizmet süreçlerinde aktif yer alarak memnuniyetinizi sağlamaya devam etmektedir.
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz...

02422292929
05327358470Hizmet Standartlarımız

  • Bakıcılarımızın tamamı güvenlik açısından sorunsuz ve kriterlerimize uygun bakım sertifikasına sahip uzmanlardır.
  • Tüm bakıcılarımız ile şahsen tanışıp yüzyüze görüşmeler yaptıktan sonra aday havuzumuza eklemekteyiz.
  • Aday havuzumuzda yer alan bakıcılarımızın işvereni konumunda olmayıp İŞKUR onaylı özel istihdam bürosu olarak çalışmaktayız.
  • Çoğunlukla ofisimizde yapacağınız aday bakıcı görüşmesi sonrasında iş başı yaptırmanıza rağmen süreç içerisinde hizmet aldığınız bakıcıyı, memnun kalmadığınız takdirde sebebi ne olursa olsun başka bir bakıcı ile değitirebilirsiniz. Bu konuda size sonsuz hizmet anlayışında çalışmaktayız.
FOTO GALERİ