Antalya Hasta Refakatçi
Antalya Hasta Refakatçi

Antalya Hasta Refakatçi - Acil hastane yatışlarında veya ameliyat sonrası bakımda hastanede, evde veya kısa tatillerde Arte Danışmanlık olarak tecrübeli hasta bakıcılarımız sizlerin ve sevdiklerinizin yanında kalarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Yatarken, kalkarken, yürürken, beslenme yada kişisel temizlikte güvenebileceğiniz birisi her zaman yanınızda olacaktır.


Sağlık sorunlarından ötürü hastanede ya da evde tadavi görmekte veya istirahat etmekte olan yakınlarınıza; hem sizi manevi açıdan rahatlatacak, hem de yakınınıza uzman destek sağlayacak olan tecrübeli ve prensipli hasta bakıcılarımızı günlük olarak tercih edebileceğiniz gibi opsiyonlu süreçlerle de yakınlarınıza refakat için temin edebilirsiniz.


Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz...

02422292929
05327358470Hizmet Standartlarımız

  • Bakıcılarımızın tamamı güvenlik açısından sorunsuz ve kriterlerimize uygun bakım sertifikasına sahip uzmanlardır.
  • Tüm bakıcılarımız ile şahsen tanışıp yüzyüze görüşmeler yaptıktan sonra aday havuzumuza eklemekteyiz.
  • Aday havuzumuzda yer alan bakıcılarımızın işvereni konumunda olmayıp İŞKUR onaylı özel istihdam bürosu olarak çalışmaktayız.
  • Çoğunlukla ofisimizde yapacağınız aday bakıcı görüşmesi sonrasında iş başı yaptırmanıza rağmen süreç içerisinde hizmet aldığınız bakıcıyı, memnun kalmadığınız takdirde sebebi ne olursa olsun başka bir bakıcı ile değitirebilirsiniz. Bu konuda size sonsuz hizmet anlayışında çalışmaktayız.
FOTO GALERİ