Çocuk ve Bebek Bakıcı
Çocuk ve Bebek Bakıcı

Antalya başta olmak üzere pek çok ilde hizmet vermekte olduğumuz çocuk ve bebek bakıcısı temini için sizlere en güvenilir ve en profesyonel hizmeti, tercihlerinize göre sunmaya devam etmekteyiz.

Çalışan anne ve babalar;
Aklınız çocuğunuzda kalmasın, siz işinize rahat gidin çocuklarınız emin ellerde.

Yerli ve yabancı bakıcılar (dadılar)
Yatılı ve gündüzlü bakıcılar (dadılar)
Yabancı dil bilen bakıcılar (dadılar)

İsteğinize göre çocuğunuzun farklı bir kültür ve farklı bir dil ile güvenilir şekilde yetişmesi ve gelişimine katkı sağlanması için insan kaynakları portföyümüzde yer alan pek çok farklı ülkeden bebek bakıcısı arayan ailelere hizmet sunmaktayız. İşinizin yoğunluğuna ve diğer taleplerinize göre sizlere yatılı şekilde ya da sadece gündüzleri hizmet verebilecek alternatifleri güvenilir hizmetlerimizle tercihlerinize bırakıyoruz.

Bebeğinize anne şefkati ile bakabilecek güvenilir, tecrübeli ve eğitimli bakıcılar ile Antalya’da bakıcı konusunda Arte Danışmanlık olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.


Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz...

02422292929
05327358470Hizmet Standartlarımız

  • Bakıcılarımızın tamamı güvenlik açısından sorunsuz ve kriterlerimize uygun bakım sertifikasına sahip uzmanlardır.
  • Tüm bakıcılarımız ile şahsen tanışıp yüzyüze görüşmeler yaptıktan sonra aday havuzumuza eklemekteyiz.
  • Aday havuzumuzda yer alan bakıcılarımızın işvereni konumunda olmayıp İŞKUR onaylı özel istihdam bürosu olarak çalışmaktayız.
  • Çoğunlukla ofisimizde yapacağınız aday bakıcı görüşmesi sonrasında iş başı yaptırmanıza rağmen süreç içerisinde hizmet aldığınız bakıcıyı, memnun kalmadığınız takdirde sebebi ne olursa olsun başka bir bakıcı ile değitirebilirsiniz. Bu konuda size sonsuz hizmet anlayışında çalışmaktayız.
FOTO GALERİ