Ev Yardımcı
Ev Yardımcı

Ev yardımcı günlük, haftalık ve aylık hizmetçilerimizle ihtiyaçlarınıza doğru ve etkili çözümler... Tamamı referanslı, yerli ve yabancı hizmetçilerimizle Antalya'da hizmetinizdeyiz.


Antalya’da güvenilir ve profesyonel çalışan ev yardımcısı portföyümüzle sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ev işlerinde yardımcı bayanlara uzun vadede çalışırken ihtiyaç duyulmaktadır. Uygun ücretlendirmeler ile siz çalışırken evinizin temizliği ve diğer tüm detaylar ihtiyaç duyduğunuz yardımcı ile işlerinizi hafifletsin istiyorsanız güvenilir yardımcı bayan için doğru yerdesiniz. Özellikle çalışan annelerin ihtiyaç duyduğu ev temizliği ve diğer işlerde gerekli profesyonel destek, Arte Danışmanlık olarak, tamamı referanslı ve güvenilir olarak sağlanmaya devam etmektedir.


Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz...

02422292929
05327358470Hizmet Standartlarımız

  • Bakıcılarımızın tamamı güvenlik açısından sorunsuz ve kriterlerimize uygun bakım sertifikasına sahip uzmanlardır.
  • Tüm bakıcılarımız ile şahsen tanışıp yüzyüze görüşmeler yaptıktan sonra aday havuzumuza eklemekteyiz.
  • Aday havuzumuzda yer alan bakıcılarımızın işvereni konumunda olmayıp İŞKUR onaylı özel istihdam bürosu olarak çalışmaktayız.
  • Çoğunlukla ofisimizde yapacağınız aday bakıcı görüşmesi sonrasında iş başı yaptırmanıza rağmen süreç içerisinde hizmet aldığınız bakıcıyı, memnun kalmadığınız takdirde sebebi ne olursa olsun başka bir bakıcı ile değitirebilirsiniz. Bu konuda size sonsuz hizmet anlayışında çalışmaktayız.
FOTO GALERİ