Hasta ve Yaşlı Bakıcı
Hasta ve Yaşlı Bakıcı
Bakıma ihtiyaç duyan büyüklerinize ve tüm hastalarınıza, evinizin sıcak ortamında hasta bakıcı veya yaşlı bakım hizmeti veriyoruz. İsterseniz yatılı, isterseniz sadece gündüzlü bakıcılık hizmeti alabileceğiniz bakıcılarımız anne - babanıza, aile büyüklerinize, hastalarınıza ve bakıma ihtiyaç duyan tüm yakınlarınıza, sizlerin göstermiş olduğu özen ile hizmet ediyor ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir ve Arte Danışmanlık olarak bu konuda herzaman özenle ve titizlikle çalışmaktayız. Aileniz için konusunda uzman yerli veya yabancı bakıcılarımız ile herzaman yanınızdayız.

Hasta bakıcısı ve yaşlı bakıcısı konusunda profesyonel uzmanlarımız titiz ve temiz çalışma prensipleri ile Arte Danışmanlık’ı bakıcı bulma danışmanlığı sağlayan şirketler arasından seçkin seviyelere taşıyarak sizlere daha iyi refakat hizmeti sunmamıza yardımcı olmaktadır.

  • Tam gün / Yarım gün, Yatılı / Gündüzlü hasta bakıcı istihdamı (hasta bakımı)
  • Tam gün / Yarım gün, Yatılı / Gündüzlü yaşlı bakıcı istihdamı (yaşlı bakımı)
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz...

0 242 229 29 29
0 532 735 84 70Hizmet Standartlarımız

  • Bakıcılarımızın tamamı güvenlik açısından sorunsuz ve kriterlerimize uygun bakım sertifikasına sahip uzmanlardır.
  • Tüm bakıcılarımız ile şahsen tanışıp yüzyüze görüşmeler yaptıktan sonra aday havuzumuza eklemekteyiz.
  • Aday havuzumuzda yer alan bakıcılarımızın işvereni konumunda olmayıp İŞKUR onaylı özel istihdam bürosu olarak çalışmaktayız.
  • Çoğunlukla ofisimizde yapacağınız aday bakıcı görüşmesi sonrasında iş başı yaptırmanıza rağmen süreç içerisinde hizmet aldığınız bakıcıyı, memnun kalmadığınız takdirde sebebi ne olursa olsun başka bir bakıcı ile değitirebilirsiniz. Bu konuda size sonsuz hizmet anlayışında çalışmaktayız.
FOTO GALERİ