Oturma ve Çalışma İzni Uygulamaları
Oturma ve Çalışma İzni Uygulamaları
Yabancılar için Türkiye’de oturma ve çalışma izinlerinin alınması ve takibinin danışmanlığı süreçleri ile profesyonel kadrosu ile kaliteli ve güvenilir hizmetlerine devam eden Arte Danışmanlık, İşkur Özel İstihdam Bürosu olmasının verdiği ayrıcalıkla oturma ve çalışma izinleri konusunda ücretsiz yol göstericidir. Uygun ve açık pozisyonlara göre firma bünyesinde kayıtlı ve aktif iş arayışında olan kişilerin istihdamı sağlanabilmektedir. 02422292929

Oturma ve Çalışma İzni alma konusunda sizden para talep eden kişi veya kuruluşların tuzağına sakın düşmeyin !!!

Devletimizin resmi www.goc.gov.tr adresinde detaylı olarak tüm işlemler anlatılmış ve bireysel olarak kolayca yapılabilecek niteliktedir. Arte Danışmanlık olarak biz bu konularda ilgilililere sadece yol göstermekteyiz.

Bakın Türkiye Göç İdaresi Genel Müdürlüğü bizi ve ülkemizi ziyaret eden tüm kişileri bu aracı kurumlar tuzağından hangi cümle ile uyarıyor; 

www.goc.gov.tr ‘den alıntıdır.

“Yabancılara ilişkin iş ve işlemlerde Göç İdaresi Genel Müdürlüğü üçüncü gerçek kişi ve/veya tüzel kişiler ile çalışmamaktadır. Belli bir ücret karşılığında iş yapan şahıs veya firmalar tarafından ikamet izni başvurularında kullanılmak üzere sahte belge üretildiği tespit edilmiştir. Bu kapsamda ikamet izni başvurularının bizzat yapılması ve üçüncü gerçek ve/veya tüzel kişilere itibar edilmemesi gerekmektedir.”

Yabancılar İletişim Merkezi (YİMER): 

Yabancılar ikamet iznine ilişkin soru ve sorunlar için Yabancılar İletişim Merkezi'nin (YİMER) yurt içinden 157 ve Arte Danışmanlıktan 02422292929 detaylı bilgi alabilirsiniz.

FOTO GALERİ